Osiagniecia sportowe rok szkolny 2014/15

POZIOM - MIEJSKI

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PŁYWACKI   - 1 miejsce                     

przygotowująca: Iwona Kotarska

  • Maja Gawrońska – 1a
  • Aneta Łakomiec – 1b
  • Natalia Madejska – 1b
  • Natalia Strzecha – 1b
  • Jacek Witek – 1b
  • Wiktoria Węgierek – 1c
  • Mikołaj Bilski – 1d
  • Sebastian Biernacki – 2b
  • Karolina Jesionek – 2b
  • Anna Gula – 2b
  • Paulina Ciuk – 2c
  • Wojciech Frąckiewicz – 3a
  • Oskar Bastrzyk – 3a
  • Piotr Łopatka – 3a
  • Bartosz Jurczak – 3a
  • Natalia Zuba – 3b

 

POZIOM GMINA

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA DRUŻYNA CHŁOPCÓW

przygotowujący: Jarosław Kotwica

  • Szymon Paździsz
  • Igor Polewany
  • Paweł bała
  • Filip Młodawski
  • Kornel Wiatr
  • Jakub Łubek
  • Jakub Bukała

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREMIERA
DONALDA TUSKA DRUŻYNA DZIEWCZĄT

przygotowująca: Danuta Juszczyk

  • Natalia Depo – 1a
  • Wiktoria Zagajska – 1a
  • Ada Szymańska – 1b
  • Aleksandra Garbala – 1b
  • Julia Chojnacka – 1b
  • Katarzyna Bogusiewicz – 1b
  • Daria Tamioła – 1b
  • Monika Kabała – 1b
  • Zuzanna Lisowska – 1b
  • Aleksandra Jarzyńska – 1c
  • Justyna Strejch – 1c
  • Weronika Rokita – 1c
  • Julia Szkurłat – 1d

 

POZIOM POWIATOWY

MEMORIAŁ IM. KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO  – 6 miejsce

przygotowująca: Danuta Juszczyk

  • Hubert Młynarczyk – 1a

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DRUŻYN CHŁOPCÓW – III miejsce

przygotowująca: Danuta Juszczyk

  • Hubert Młynarczyk – 1a
  • Michał Grochowski – 1a
  • Jakub Łubek – 1c
  • Adrian Doniecki – 2a
  • Jakub Rogala – 2a
  • Kacper Paprzyski – 2a
  • Jakub Jaworski – 2a
  • Michał Kieres – 2a 
  • Paweł Serek – 3c
  • Tobiasz Rot – 3c
  • Aleksander Skurski – 3d
  • Maciej Nowek – 3e
  • Wojciech Kamiński – 3e

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DRUŻYN CHŁOPCÓW – II miejsce

przygotowująca: Danuta Juszczyk

  • Natalia Depo – 1a
  • Wiktoria Zagajska – 1a
  • Katarzyna Bogusiewicz – 1b
  • Natalia Gumulska – 1b
  • Weronika Rokita – 1c
  • Aleksandra Jarzyńska – 1c
  • Katarzyna Półtorak – 2b
  • Milena Zagajska – 3a
  • Dominika Szymczyk – 3a
  • Maja Sławińska – 3a
  • Weronika Gurak – 3c

 

POZIOM POWIATOWY

FESTIWAL SZACHOWY – MISTRZOSTWA SZKÓL PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH POWIATU SKARŻYSKIEGO

przygotowujący: Zbigniew Górzyński

                                           

  • Anna Sieczka – 1 miejsce
  • Damian Czarnota – 1 miejsce

 

  • Aneta Łakomiec – 2 miejsce
  • Paweł Zarębski – 2 miejsce

 

  • Kornelia Salwerowicz – 3 miejsce
  • Wojciech Zarębski – 3 miejsce 

 

  • Katarzyna Półtorak
  • Wiktoria Zagajska
  • Wojciech Zarębski
  • Paweł Gelar

 

POZIOM – WOJEWÓDZKI

 

FINAŁ WOJEWÓDZKICH ŚWIĘTOKRZYSKIECH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

Dziewczęta

Katarzyna Bogusiewicz – 1b

Natalia Gumulska – 1b

Natalia Depo – 1a

Weronika Rokita – 1c

Julia Ozan -2a

Milena Zagajska – 3a

Katarzyna Półtorak – 2b

Dominika Szymczyk – 3a

Weronika Gurak – 3c

 

Chłopcy

Aleksander Skurski – 3d

Paweł Serek – 3c

Maciej Nowek – 3e

Wojciech kamiński – 3e

Adrian Doniecki – 2a

Jakub Rogala – 2a

Kacper Paprzycki – 2a

Hubert Młynarski – 1a

Karolina Winter – 3a

 

Plebiscyt Kuratorium Oświaty

„Siedmiu Wspaniałych – świętokrzyscy sportowcy 2014”

  • Kacper Polkowski - laureat

 

POZIOM - OGÓLNOPOLSKI

 

TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

  • Kamila Chmielewska – IV i VI miejsce
  • Jakub Jaworski – I miejsce

 

POZIOM – MIĘDZYNARODOWY

 

Mistrzostwa świata  - Internacjonale Dance Organization – Show Dance

  • Kacper Polkowski – 1 miejsce