Informacje o osiągnięciach sportowych naszych uczniów

 Osiągnięcia sportowe w II półroczu 2012/2013

 

3 miejsce w Mistrzostwach skarżyska w piłce koszykowej chłopców

Reprezentacja: Jan Leśniewski, Przemek Rydz, Jakub Niebudek, Karol Rogoziński, Damian Grzybowski, Antoni Krakowiak, Bartek Strycharski, Damian Do Monh.

 

1 miejsce w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym

Reprezentacja: Świercz Kamil, Łyżwa Patryk

 

1 miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców o puchar burmistrza Miasta          i Gminy Suchedniów

Reprezentacja: Mariusz Wlazło, Sebastian Suligowski, Jakub Spółczyński, Karol Rogoziński, Karol Kotowski, Dawid Żak, Bartek Jabłoński, Karol Winter, Mateusz Nowak, Adrian Jasiński, Emil Bułka, Jarek Mackiewicz, Krystian Kępa

 

2 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

Reprezentacja:Siadaczko Patrycja, Piętak Ola, Kubicka Ola, Jedrzejczyk Agata, Cichoń Martyna, Hajdak Laura, Michnicka Patrycja, , Zabłocka Wiktoria, ,Nowak Dominika, Pawlak Ariadna

 

3 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców

Reprezentacja: Biernat Maciej, Rogoziński Karol, Niebudek Jakub, Adamczyk Jakub, Solecki Konrad, Derlatka Kornel, Szymczyk Mateusz, Leśniewski Janek

 

1 miejsce w finale wojewódzkim w tenisie stołowym

Reprezentacja: Świercz Kamil,Łyżwa Patryk

 

 

Osiągnięcia sportowe w I półroczu 2012/2013

 

3 miejsce w turnieju orlika dziewcząt o puchar premiera Donalda Tuska

Reprezentacja:Okła Żaneta, Fornal Weronika, Cichacka Kasia, Sieczka Ania, Polewana Weronika, Kuklińska Wiktoria, Olszewska Wiktoria, Młodnicka Aleksandra, Nizioł Sandra

 

7 miejsce w turnieju orlika chłopców o puchar premiera Donalda Tuska

Reprezentacja:Giezgała Ryszard, Winter Karol, Herman Marcin, Jurczak Bartek, Głodziński Jakub, Nowak Mateusz, Skurski Aleksander, Rot Tobiasz, Potrzeszcz Dominik, Ołub Ernest

 

Udział w finale wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Reprezentacja:Kowalik Klaudia, Markiewicz Aleksandra, Nowak Dominika, Siadaczko Patrycja, Kwiatkowska Anita, Szymula Natalia, Sitkiewicz Angelika, Miernik Martyna, Kuklińska Wiktoria, Stępień Nina

 

Udział w finale wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Reprezentacja:Kotowski Karol, Kornacki Bartek, Grzybowki Damian,J abłoński Bartek, Mackiewicz Jarosław ,Świercz Kamil, Leśniewski Janek, Działak Karol, Rogoziński Karol, Skurski Aleksander

 

2 miejsce w mistrzostwach powiatu skarżyskiego w piłce nożnej halowej dziewcząt

Reprezentacja:Szymula Natalia, Siadaczko Patrycja, Kwiatkowska Anita, Kuklińska Wiktoria, Gołębiewska Wiktoria, Krupa Angelika, Janus Agnieszka, Nawrot Karolina, Cichacka Kasia, Okła Żaneta, Zuba Natalia, Bilska Oliwia, Fornal Weronika, Malicka Emilia

 

4 miejsce w mistrzostwach powiatu skarżyskiego w piłce nożnej halowej chłopców

Reprezentacja:Derlatka Kornel, Jasiński Adrian, Jabłoński Bartek, Rogoziński Karol, Żak Dawid, Wlazło Mariusz, Spółczyński Jakub, Suligowski Sebastian, Kotowski Karol, Adamczyk Jakub

 

W wojewódzkich Igrzyskach młodzieży szkolnej w Turnieju Szachowym:

4 miejsce Sieczka Anna

5 miejsce Strzemieczne Aleksandra

7 miejsce Rachwał Anna

 

1 miejsce w eliminacjach gminnych turnieju „Orlik Volleymana” chłopców

Reprezentacja:Mateusz Szymczyk, Emil Bułka, Karol Kotowski, Wojtek Frąckiewicz, Maciej Biernat, Kornel Derlatka

 

2 miejsce w eliminacjach wojewódzkich turnieju „Orlik Volleymana” chłopców

Reprezentacja:Mateusz Szymczyk,Emil Bułka,Karol Kotowski,Wojtek Frąckiewicz,Maciej Biernat,Kornel Derlatka

 

 

 

3 miejsce w Mistrzostwach skarżyska w piłce koszykowej dziewcząt

Reprezentacja:Anna Rachwał, Anna Wikło, Aleksandra Strzemieczna, Agata Gonciarz, Weronika Fornal, Paulina Kowalik, Katarzyna Cichacka, Nikol Nowek, Martyna Piętak, Żaneta Okła, Zuzanna Owczarek, Anita Kwiatkowska

 

2 miejsce w Mistrzostwach skarżyska w piłce siatkowej dziewcząt

Reprezentacja:Siadaczko Patrycja, Piętak Ola, Kubicka Ola, Jedrzejczyk Agata, Cichoń Martyna, Hajdak Laura, Michnicka Patrycja, Szymula Natalia, Szczepanik Kamila, Zabłocka Wiktoria, Dolik Julia, Sławińska Maja

 

1 miejsce w Turnieju piłki siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych w Bodzentynie

Reprezentacja:Siadaczko Patrycja, Piętak Ola, Kubicka Ola, Jedrzejczyk Agata, Cichoń Martyna, Hajdak Laura, Michnicka Patrycja, Szymula Natalia, Szczepanik Kamila, Zabłocka Wiktoria, Dolik Julia, Sławińska Maja

 

2 miejsce w Mistrzostwach skarżyska w piłce siatkowej chłopców

Reprezentacja:Biernat Maciej, Rogoziński Karol, Niebudek Jakub, Adamczyk Jakub, Solecki Konrad, Derlatka Kornel, Szymczyk Mateusz, Leśniewski Janek

 

 



SPRAWOZDANIE Z OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH 2011/2012

 

WRZESIEŃ

3 miejsce w eliminacjach gminnych w Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska w roku szkolnym 2011/2012.

Reprezentacja:

1.Marcin Kotwica (1A)

2.Marcel Siedlak (1A)

3.Bartłomiej Zdzymira (1A)

4.Piotr Trzeciakowski (1B)

5.Damian Strycharski (1A)

6.Przemysław Antczak (1A)

7.Mikołaj Półtorak (1B)

8.Jakub Wiewióra (1B)

9.Łukasz Prokop (1C)

10.Dawid Żak (1C)

 

3 miejsce w eliminacjach gminnych w Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska w roku szkolnym 2011/2012.

Reprezentacja:

1.Kinga Skrzypczak (1A)

2.Aleksandra Marchewka (1A)

3.Marta Zagórska (1B)

4.Magda Kopeć (1B)

5.Karolina Wrona (1B)

6.Aleksandra Piętak (1C)

7.Eliza Rozmus (1C)

8.Wiktoria Bąk (1D)

9.Martyna Miernik (1D)

10.Agnieszka Janus (1A)

11.Paulina Derda (1D)

 

 

1miejsce Roksany Grzymały w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w indywidualnych biegach przełajowych w roku szkolnym 2011/2012

 

W Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w indywidualnych biegach przełajowych w roku szkolnym 2011/2012 uczestniczyła również liczna grupa chłopców i dziewcząt Gimnazjum nr 2 zajmując dalsze miejsca

 

 

 

 

PAŻDZIERNIK

 

1 miejsce w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

 

Reprezentacja:

1.Roksana Grzymała (3B)

2.Paulina Mackiewicz (3B)

3.Patrycja Siadaczko (3B)

4.Anita Kwiatkowska (2C)

5.Natalia Szymula (2C)

6.Angelika Sitkiewicz (2C)

7.Klaudia Kowalik (2A)

8.Natalia Musielak (2D)

9. Aleksandra Kubicka (1C)

10.Aleksandra Piętak (1C)

 

1 miejsce w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w roku szkolnym 2011/2012

 

Reprezentacja:

1.Marcin Plucner (3D)

2.Bartek Gadecki (3D)

3.Krzysztof Kuza (3D)

4.Eryk Kiliszek (3C)

5.Michał Stradowski (3C)

6.Jakub Kawka (3C)

7.Maciej Winter (3E)

8.Kamil Suligowski (3C)

9. JakubWiewióra (1B)

10.Bartek Jabłoński (2C)

11.Bartek Kornacki (2B)

12.Jan Leśniewski (1C)

13.Michał Malara (3A)

 

2 miejsce w I Etapie Eliminacji XIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2011Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Eryk Kiliszek (3C)

2.Marcin Plucner (3D)

3.Maciej Winter (3E)

4.Mikołaj Leszczyński (3D)

5.Bartłomiej Gadecki (3D)

6.Łukasz Krzowski (3D)

7.Wojciech Wydrzyński (3E)

8.Michał Stradowski (3C)

 

3 miejsce I Etapie Eliminacji XIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2011dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Patrycja Siadaczko (2B)

2.Anita Kwiatkowska (2C)

3.Natalia Szymula (2C)

4.Karolina Nawrot (2C)

5.Kamila Szczepanik (2C)

6.Paulina Mackiewicz (3B)

7.Paulina Derda (1D)

8.Angelika Krupa (2E)

9.Agnieszka Janus (1A)

10.Wiktoria Gołębiewska (2D)

 

9 miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Patrycja Siadaczko (2B)

2.Paulina Mackiewicz (3B)

3.Anita Kwiatkowska (2C)

4.Natalia Szymula (2C)

5.Ada Sokół (3A)

6.Dominika Nowak (2A)

7.Angelika Sitkiewicz (2C)

8.Angelika Krupa (2E)

9.Martyna Miernik (1D)

10.Aleksandra Kubicka (1C)

11.Aleksandra Markiewicz (2A)

 

16 miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Eryk Kiliszek (3C)

2.Marcin Plucner (3D)

3.Maciej Winter (3E)

4.Bartłomiej Gadecki (3D)

5.Michał Stradowski (3C)

6.Jakub Wiewióra (1B)

7.Kamil Suligowski (3C)

8.Bartek Jabłoński (2C)

9.Bartek Kornacki (2B)

10.Jan Leśniewski (1C)

11.Michał Malara (3A)

12.Karol Kotowski (2A)

13.Karol Rogoziński (2A)

14.Krzysztof Kuza (3D)

 

W III Memoriale im.Krzysztofa Wolińskiego uczestniczyła grupa dziewcząt         i chłopców

2 miejsce w Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej w Ramach Programu ”Sportowe Weekendy” w Piłce Koszykowej Chłopców Klas 1 w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Przemysław Rydz (1C)

2.Jan Leśniewski (1C)

3.Jakub Wiewióra (1B)

4.Marek Świątek (1D)

5.Rafał Rzepkowski (1B)

 

LISTOPAD

3 miejsce w Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej w Ramach Programu ”Sportowe Weekendy” w Piłce Koszykowej Chłopców Klas 2 w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Emil Bułka (2A)

2.Karol Rogoziński (2A)

3.Mateusz Szymczyk (2A)

4.Łukasz Surdy (2E)

5.Piotr Trzeciakowski (1B)

6.Maciej Biernat

7.Jan Leśniewski (1C)

8.Jakub Wiewióra (1B)

9.Rafał Rzepkowski (1B)

 

3 miejsce w Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej w Ramach Programu ”Sportowe Weekendy” w Piłce Koszykowej Chłopców Klas 3 w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Jan Rau (3E)

2.Robert Chojnacki (3E)

3.Łukasz Krzowski (3D)

4.Wiktor Petrykowski (3E)

5.Marcin Plucner (3D)

6.Jakub Kawka (3C)

7.Jakub Durlik (3C)

8.Eryk Kiliszek (3C)

 

 

STYCZEŃ

 

3 miejsce w Mistrzostwach Skarżyska w Piłce Koszykowej chłopców w roku szkolnym 2011/2012

 

Reprezentacja:

1.Jan Rau (3E)

2.Robert Chojnacki (3E)

3.Łukasz Krzowski (3D)

4.Mateusz Szymczyk (2A)

5.Marcin Plucner (3D)

6.Jakub Kawka (3C)

7.Jakub Durlik (3C)

8.Eryk Kiliszek (3C)

9.Karol Rogoziński (2A)

10.Jakub Wiewióra (1B)

 

 

 




3 miejsce w eliminacjach gminnych w Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

1.Marcin Kotwica

2.Marcel Siedlak

3.Bartłomiej Zdzymira

4.Piotr Trzeciakowski

5.Damian Strycharski

6.Przemysław Antczak

7.Mikołaj Półtorak

8.Jakub Wiewióra

9.Łukasz Prokop

10.Dawid Żak

 

3 miejsce w eliminacjach gminnych w Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska w roku szkolnym 2011/2012

Reprezentacja:

 

1.Kinga Skrzypczak

2.Aleksandra Marchewka

3.Marta Zagórska

4.Magda Kopeć

5.Karolina Wrona

6.Aleksandra Piętak

7.Eliza Rozmus

8.Wiktoria Bąk

9.Martyna Miernik

10.Agnieszka Janus

11.Paulina Derda

 

1miejsce Roksany Grzymały w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w indywidualnych biegach przełajowych w roku szkolnym 2011/2012

 

W Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w indywidualnych biegach przełajowych uczestniczyła również liczna grupa chłopców i dziewcząt Gimnazjum nr 2 zajmując dalsze miejsca

 

 

1 miejsce w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

 

Reprezentacja:

 

1.Roksana Grzymała

2.Paulina Mackiewicz

3.Patrycja Siadaczko

4.Anita Kwiatkowska

5.Natalia Szymula

6.Angelika Sitkiewicz

7.Klaudia Kowalik

8.Natalia Musielak

9. Aleksandra Kubicka

10.Aleksandra Piętak

 

1 miejsce w Mistrzostwach Skarżyska i Powiatu Skarżyskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w roku szkolnym 2011/2012

 

Reprezentacja:

 

1.Marcin Plucner

2.Bartek Gadecki

3.Krzysztof Kuza

4.Eryk Kiliszek

5.Michał Stradowski

6.Jakub Kawka

7.Maciej Winter

8.Kamil Suligowski

9. JakubWiewióra

10.Bartek Jabłoński

11.Bartek Kornacki

12.Jan Leśniewski

13.Michał Malara



2 miejsce w I etapie eliminacji XIII edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cub 2011 chłopców
Reprezentacja: Eryk Kieliszek 3c, Marcin Plucner 3d, Maciej Winter 3e, Mikołaj Leszczeński 3d, Bartłomiej Gadecki 3d, Łukasz Krzowski 3d, Wojciech Wydrzyński 3e, Michał Stradowski 3c

3 miejsce dziewcząt w I etapie eliminacji XIII edycji Turnieju Piłkarskiego Coca- Cola Cup 2011

Reprezentacja: Patrycja Siadaczko 2b, Anita Kwiatkowska 2c, Natalia Szymula 2c, Karolina Nawrot 2c, Kamila Szczepanik 2c, Paulina Mackiewicz 3b, Paulina Derda 1b, Angelina Krupa 2e, Agnieszka Janus 1a, Wiktoria Gołębiewska 2c

9 miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Reprezentacja: Patrycja Siadaczko 2b, Paulina Mackiewicz 3b, Anita Kwiatkowska 2c, Natalia Szymula 2c, Ada Sokół 3a, Dominika Nowak2a, Angelika Sitkiewicz 2c, Angelika Krupa 2E, Martyna Miernik 1d, Aleksandra Kubicka 1c, Aleksandra Markiewicz 2a

16 miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych biegach Przełajowych Chłopców
Reprezentacja: Eryk Kieliszek 3c, Marcin Plucner 3d, Maciej Winter 3e, Bartłomiej Gadecki 3d, Michał Stradowski 3c, Jakub Wiewióra 1, Kamil Suligowski 3c, Bartek Jabłoński 2c, Bartek Kornacki 2b, Jan Leśniewski 1c, Michał Malara 3a, Karol Kotowski 2a, Karol Rogoziński 2a, Krzysztof Kuza 3d.



Informacje zebrała i opracował Monika Łapaj