Projekty i Programy Szkolne 2015/16.

 

W tym dziale możecie się państwo zapoznać z informacjami dotyczącymi realizacji planowanych Programów i Projektów , w których biorą udział uczniowie naszej szkoły. Działania realizowane są zarówno na terenie szkoły jak i poza nim. Przybierają różnorodne formy m.in. kursy, szkolenia , warsztaty i konkursy. Dotyczą szeroko pojętej edukacji, wszechstronnego kształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji własnych z różnych dziedzin wiedzy. Po lewej stronie znajduja sie tytuły i opisy projektów w jakich uczniowie bira udział w roku szkolnym 2015/16.

Ponglish

W ramach pogłębiania kompetencji językowych  odbył się konkurs w j ang- pol pod opieką p Kamili Dopierały. Uczniowie mięli za zadanie stworzyć tekst w którym obecne było zjawisko Ponglish czyli połączenie w mowie potocznej wyrazów pol i ang lub spolszczenie tych drugich. Powstało wiele ciekawych prac, więc było też wiele nagród :)

 English Is Fun

Uczennice kl 2b pod opieką p Kamili Dopierały przygotowały obchody Walentynki w j ang. W przerwach między poznawaniem historii tego święta, rozwiązywaniem quizów, można było podziwiać ciekawe stroje, czy też poczęstować się łakociami własnoręcznie wypiekanymi przez uczennice. Zapraszamy za rok!!!