Informacja o osiągnięciach uczniów z poprzednich lat

Rok szkolny 2011/12

Finaliści i laureaci III Etapu konkursów przedmiotowych:

 

Katarzyna Śliwińska - laureatka konkursu biologicznego.

Opiekun - mgr Ewa Wojcieszak

Barbara Czerwińska - laureatka konkursu z j. rosyjskiego

Angelika Sitkiewicz - finalistka konkursu z j. rosyjskiego.

Opiekun - mgr Teresa Bień

 

Pozostali uczestnicy III Etapu konkursów przedmiotowych:

 

Paweł Zugaj - geografia. Opiekun - mgr Zofia Glinka

Wojciech Wydrzyński - historia. Opiekun - mgr Małgorzata Pisarek

Uczniowie uczestniczący w II Etapie konkursów przedmiotowych:

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny 2011/2012 - Etap II

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Tomaszewski Robert

Gębura Elżbieta

 

Szlęzak Mateusz

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny 2011/2012 - Etap II

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Wydrzyński Wojciech

Pisarek Małgorzata

 

Zugaj Paweł

Błach Katarzyna

Geller Wiktor

 

Stępień Emilia

 



 

Lp.

Wojewódzki   Konkurs   Języka  
 
Polskiego     2011/2012                           Etap II

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Imię i nazwisko nauczyciela
  prowadzącego

 

1

2

Mackiewicz   Paulina

Barbara Czerwińska

Gładyś Grażyna

Małgorzata Jakubczyk

 

 

 

Lp.

Wojewódzki   Konkurs   Biologiczny     2011/2012                           Etap II

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Imię i nazwisko nauczyciela
  prowadzącego

 

1

2

Śliwińska Katarzyna

Paulina Mackiewicz

Ewa Wojcieszak

 

 

 

Lp.

Wojewódzki   Konkurs   Chemiczny     2011/2012                           Etap II

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Imię i nazwisko nauczyciela
  prowadzącego

 

1

Miszczyk Karolina

Flis Jolanta

2

Pastuszka Daniel

Flis Jolanta

 

 

Lp.

Wojewódzki   Konkurs   Języka 
 
Rosyjskiego   2011/2012                           Etap II

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Imię i nazwisko nauczyciela
  prowadzącego

 

1

Czerwińska Barbara

Bień Teresa

2

Sitkiewicz Angelika

Bień Teresa

 

 

Lp.

Wojewódzki   Konkurs   Geograficzny 2011/2012                           Etap II

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Imię i nazwisko nauczyciela
  prowadzącego

 

1

Zugaj Paweł

Glinka Zofia

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny 2011/2012 Etap II

Uczeń

Nauczyciel prowadzący

Zugaj Paweł

Renata Matuszewska

Petrykowski Wiktor

Renata Matuszewska





Wojewódzki Konkurs języka angielskiego – Etap II

Uczeń:

Opiekun:

Patrycja Łubek

mgr Kamila Dopierała

Michał Frąckiewicz

Paulina Mackiewicz

mgr Patrycja Dyl

Anna Klonowska

mgr Mariola Wróbel



Inne konkursy


Rok szkolny 2010/11

 

Język polski

W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE
PRZEDMIOTOWEJ Z JĘZYKA POLSKIEGO
nasi uczniowie zajęli następujące
miejsca:

- Sandra Kozłowska – kl. IIE – 14 miejsce

- Paweł Zugaj – kl. IIE – 20 miejsce

Język angielski

Agnieszka Miernik (kl. IIIE) została
laureatką IX WOJEWÓDZKEIGO KONKURSU JEZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

Opiekunką była p. Kamila Dopierała

Chemia

W I etapie VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
CHEMICZNEGO wzięło udział 19 uczniów. Do II etapu zakwalifikowało się troje
uczniów, z których dwoje zostało finalistami:

- Adrianna Filipek – kl. IIID

- Patryk Ziemniak – kl. IIIA

W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE
PRZEDMIOTOWEJ Z CHEMII wzięło udział 10 naszych uczniów, którzy zajęli
następujące miejsca
(przypominamy, że to miejsca w klasyfikacji krajowej !):

- Katarzyna Skibińska – kl. IIIB – 15 miejsce

- Adrianna Filipek – kl. IIID – 20 miejsce

- Arkadiusz Cioroch – kl. IIID – 21 miejsce

Do obydwu konkursów przygotowywała
uczniów p. Jolanta Flis

Biologia

Karolina Marcinkowska z kl. IIIA została
finalistką VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

 

---------------------------------------------------------------------------------------

II semestr

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolskie Olimpiady przedmiotowe „Olimpus”

Język polski

Barbara Czerwińska kl. 2a – 13 miejsce

Paweł Zugaj kl. 2e – 15 miejsce

Marta Sawina kl. 2e – 17 miejsce

Jakub Wojtachnio kl. 2e – 19 miejsce

Historia

Arkadiusz Cioroch kl. 3d – 33 miejsce

Magdalena Dulemba kl. 3a – 35 miejsce

Agata Matla l. 3a – 36 miejsce

Matematyka

Wioletta Borowiec kl. 3a – laureatka

Katarzyna Wartak kl. 3a – laureatka

Adriana Filipek kl. 3d - laureatka

Chemia

Katarzyna Skibińska – 19 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Młody Europejczyk 2011”

Magdalena Miernik kl. 3d – 22 miejsce

Magdalena Wójcik kl. 3e – 29 miejsce

Karolina Kaczmarczyk – 33 miejsce

Arkadiusz Cioroch kl. 3d – 37 miejsce

Dagmara Ziętkowska kl. 3d – 37 miejsce

Marcin Woźniak kl. 3d – 44 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski pt.: „Przebudzeni do życia”

Monika Dudek została laureatką eliminacji wojewódzkich

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Albus”

Adriana Filipek kl. 3d – 6 miejsce – laureatka

Katarzyna Skibińska – 7 miejsce – laureatka

Natalia Chmielowiec kl. 3e – 14 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

Wioletta Borowiec kl. 3a – 2 miejsce – laureatka

Katarzyna Wartak kl. 3a – 7 miejsce – wyróżnienie

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Powódź, pożar,
dniem czy nocą – straż przychodzi Ci z pomocą”

Katarzyna Błach kl. 2a – 1 miejsce w etapie powiatowym

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

IX Wojewódzki Konkurs J. Angielskiego

Agnieszka Miernik kl. 3e – laureatka

Aleksandra Misiura kl. 3b – finalistka

VIII Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Adriana Filipek kl. 3d – finalistka

VIII Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Karolina Marcinkowska kl. 3a – finalistka

VIII Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Adriana Filipek kl. 3d – finalistka

Patryk Ziemniak kl. 3a – finalista

VII Wojewódzki Konkurs Poetycki – O Zielone Pióro K. I.
Gałczyńskiego”

Paulina Mackiewicz kl. 2b – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Poetycki „Dziecko w rodzinie”

Paulina Mackiewicz kl. 2b – 1 miejsce – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Dziecko w rodzinie”

Maja Grzybowska kl. 3b – nagroda publiczności

Konkursy powiatowe i międzygimnazjalne

Konkurs plastyczny - powiatowy pt. „Hałas – Twój wróg”

Wioletta Borowiec kl. 3a – 2 miejsce

Sylwia Piętek kl. 3a – 3 miejsce

Konkurs plastyczny - powiatowy pt. „Moda na niepalenie”

Klaudia Ludew kl. 3a – 1 miejsce – laureatka

Katarzyna Wartak kl. 3a – 3 miejsce – laureatka

Katarzyna Skibińska - wyróżnienie

Ewa Pająk – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Niemczech i Wielkiej Brytanii

Dorota Lesiak kl. 3b – 6 miejsce – wyróżnienie

Katarzyna Skibińska – 9 miejsce – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pt. „Gimnazjalisto! Wybierz zdrowe
życie bez nałogów”

2 uczniów – wyróżnienie

VI Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2011

Baińska Marcela kl. 2e, Baczmańska Krystyna kl. 2e, Małgorzata Kozera,

Barbara Mruz kl. 2e, Karolina Kaczmarczyk – 1 miejsce

III Skarżyski Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Generała Antoniego
Hedy – Szarego

Baińska Marcela kl. 2e, Baczmańska Krystyna kl. 2e, Małgorzata Kozera,

Barbara Mruz kl. 2e, Marta Gonciarz kl. 2b, Aleksandra Ludew kl. 2e,
Adrianna Ostrowska kl. 2b – 3 miejsce

Międzygimnazjalny Konkurs Profilaktyczny pt. „Warto żyć bez nałogów”

Maja Stanisławska kl. 1b, Damian Grzybowski kl. 1b – 2 miejsce

III Międzyszkolny Konkurs Gimnazjalny Wiedzy Prewencyjnej i
Ratownictwa Medycznego

Damian Lisowski kl. 3f,
Izabela Kuszewska kl. 3f,
Damian Pawłowski kl. 3d – 1 miejsce za prezentację o dopalaczach, 4 miejsce w
części wiedzowej

Powiatowy Konkurs „Dziecko w rodzinie” – Świętokrzyskie Dni
Profilaktyki

Martyna Cichosz kl. 1b – 4 miejsce

VII Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny

Adriana Filipek kl. 3d – laureatka

Karolina Marcinkowska kl. 3a – laureatka

Aleksandra Łuszczkiewicz kl. 3b – laureatka

 



Rok szkolny 2009/10

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wojewódzki Konkurs J. angielskiego

Do II etapu zakwalifikowało się 4 uczniów:

- Karolina Jaromin – kl. 3D

- Agnieszka Miernik – kl. 2E

- Joanna Polak – kl. 3D

- Mateusz Januszek – kl.3C

Do III etapu zakwalifikowały się 2 uczennice:

- Karolina Jaromin kl. 3D

- Agnieszka Miernik kl. 2E

Wojewódzki Konkurs J. polskiego

Do II etapu zakwalifikowało się 6 uczniów:

- Jacek Kozieja kl. 3B

- Bartłomiej Sokołowski kl. 3B

- Natalia Gałczyńska kl. 3B

- Paulina Kęska kl.3C

- Agnieszka Miernik kl. 2E

- Aleksandra Dziewit kl. 3E

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Do II etapu zakwalifikowała się 1 uczennica

- Ewa Wydrzyńska kl. 3D

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Do II etapu zakwalifikowało się 6 uczniów:

- Karolina Kwiatkowska kl. 3D

- Tomasz Wojtachnio kl. 3D

- Wioletta Borowiec kl. 2A

- Karolina Jaromin kl. 3D

- Joanna Polak kl. 3D

- Ewa Kotowska kl. 3E

- Jacek Kozieja kl. 3B

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Do II etapu zakwalifikowały się 2 osoby:

- Anna Szczygieł kl. 3B

-Maciej Woźniak kl. 3A

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Do II etapu zakwalifikowały się 2 uczniów:

- Maciej Ludew – kl. 3E

- Tomasz Wojtachnio kl. 3D

WOJEWÓDZKIE KONKURSY TEMATYCZNE

Wojewódzki Konkurs w formie prezentacji multimedialnej pod
patronatem Marszałka woj. Świętokrzyskiego pt, „Gimnzjalisto! Wybierz zdrowe
życie bez nałogów”

- Mikołaj Szkurłat kl. 3A zajął I miejsce

- Cezary Soból kl. 3B oraz Jacek Kozieja otrzymali wyróżnienie.

KONKURSY MIĘDZYGIMNAZJALNE

Skarżyski Konkurs Piosenki Patriotycznej

8 uczennic tworzyło zespół wokalno-instumentalny:

- Paulina Okła kl.3D

- Ewa Kotowska kl. 3E

- Aleksandra Dziewit kl. 3E

- Ewa Wydrzyńska kl. 3D

- Karolina Kwiatkowska kl. 3D

- Magdalena Gonciarz kl. 3D

- Paulina Śmigiel

Zajęły one I miejsce.

Miejski Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów kl. I i II pod
patronatem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego „Matematyka z plusem”.

Laureatami tego konkursu zostało 5 uczniów:

- Wiktor Petrykowski kl. 1A

- Paweł Zugaj kl. 1E

- Justyna Lubecka kl. 1A

- Paweł Kowalski kl. 1

-Wioletta Borowiec kl. 2A

-Magdalena Miernik kl.2E

Uczniowie wyróżnieni to:

- Filip Chojnacki kl. 1E

- Adriana Filipek kl. 2D

- Natalia Chmielowiec kl. 2E

Międzygimnazjalny Konkurs „Angielski śpiewająco”.

Laureatkami tego konkursu zostały 4 uczennice:

- Ewa Kotowska kl. 3E i Paulina Okła kl. 3D zajęły I miejsce.

- Aleksandra Dziewit kl. 3E – II miejsce

- Aleksandra Adamczyk kl. 2D – III miejsce

Konkurs Profilaktyczny pt. „Warto żyć bez nałogów”

Uczestniczyła drużyna 3 uczniów z klas 3A i 3D. Zajęli oni II miejsce.

Informacje zebrała i opracowała Mariola Wróbel