Pracownicy w roku szkolnym 2015/16

kadra pedagogiczna

 

Błaszczyk Krystyna - dyrektor

Sadza Bogumiła – zastępca dyrektora (fizyka) 

 

     Bień Teresa – j. rosyjski                                                              

Bogusiewicz Iwona - religia                               

Chojnacka Anna – j. polski                                 

Chrzęszczyk Jolanta - matematyka                                

Dekarczyk Katarzyna – j. rosyjski                      

Dąda Agnieszka - biologia                                 

Dopierała Kamila – j. angielski                           

Dwojak Dorota – j. polski                                    

Dyl Marzena - matematyka                                            

Dusińska Katarzyna - psycholog                                    

Fąfara - Dulęba Anna – j. polski                        

Frąckiewicz Tomasz – w-f                                  

Fusik Alicja – świetlica                                       

Geller Wiktor – historia, wos, wdż                                            

Gębski Jerzy – w-f                                             

Gębura Elżbieta - fizyka                         

Gładyś Grażyna – j. polski                                 

Górzyński Zbigniew - matematyka                                

Górecka Anna – j. niemiecki                              

Juszczyk Danuta – w-f                           

Kaczmarek Agnieszka – j. niemiecki                  

Karlikowska - Mańko Joanna – informatyka, technika  

Kotarska Iwona – w-f                            

Kotwica Jarosław – w-f                          

Krupa Teresa - pedagog                                      

Kubasiewicz Jolanta – w-f, edb                         

Latos Iwona – j. angielski                                              

Łapaj Monika – w-f                                            

Malik Małgorzata- religia, muzyka                                 

Mastalerz – Koperwas Magdalena – j. angielski            

Matuszewska Renata - matematyka                   

Michnowska Irmina – j.niemiecki                      

Oktaba Ewa - terapeuta                                      

Piasta Ilona - j. polski                                                     

Pisarek Małgorzata – historia, wos                                 

Przeworska Katarzyna - geografia                     

Resiak Konrad ks - religia

Skuza Małgorzata - biblioteka                            

Sońta Katarzyna – j. niemiecki                           

Synowiec Agnieszka - chemia                            

Szumielewicz Katarzyna - matematyka  

Wróbel-Monthy  Mariola – j. angielski               

Wścisłowicz Karina – j. angielski                       

Żmijewski Przemysław – historia, w-f               

Pracownicy szkoły w roku szkolnym 2012/13

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

1.

Adach Marzena

J. angielski

2.

Bień Teresa

j. rosyjski

3.

Błaszczyk Krystyna

Historia

4.

Dada Agnieszka

Biologia, Chemia, Geografia

5.

Dopierała Kamila

J. angielski

6.

Dyl Marzena

Matematyka

7.

Fąfara – Dulęba Anna

J. polski

8.

Flis Jolanta

Chemia

9.

Frąckiewicz Tomasz

W –F

10.

Fusik Alicja

świetlica

11.

Geller Wiktor

Historia

12.

Gębura Elżbieta

Fizyka

13.

Glinka Zofia

Geografia

14.

Górzyński Zbigniew

Matematyka

15.

Jakubczyk Małgorzata

J. polski

16.

Juszczyk Danuta

W – F

17.

Joanna Karlikowska – Mańko

Technika, Informatyka

18.

Kotarska Iwona

W – F

19.

Kotwica Jarosław

W – F

20.

Krupa Teresa

Pedagog

21.

Kubasiewicz Jolanta

W – F, Edukacja Dla Bezpieczeństwa

22.

Kubasiewicz Sławomir

Zajęcia artystyczne, Informatyka

23.

Latos Iwona

J. angielski

24.

Łapaj Monika

W – F

25.

Łagoźna Anna

J. polski

26.

Malik Małgorzata

Religia, Zajęcia artystyczne, Muzyka

27.

Matuszewska Renata

Matematyka

28.

Pawelec Małgorzata

Psycholog

29.

Pawłowska Katarzyna

J. rosyjski

30.

Michnowska Irena

J. niemiecki

31.

Pisarek Małgorzata

Historia

32.

Raczyńska – Łyżwa Mirosława

J. polski

33.

Ks. Resiak Konrad

Religia

34.

Sadza Bogumiła

Fizyka, Informatyka, Technika, zajęcia artystyczne

35.

Skuza Małgorzata

Biblioteka

36.

Wojcieszak Ewa

Biologia

37.

Wróbel Mariola

J. angielski

 

 

Pracownicy administracji i obsługi

  1. Skórska Iwona - księgowość
  2. Połeć Anna - księgowość
  3. Żukowska Danuta - sekretariat
  4. Myszka Katarzyna - intendent
  5. Bąk Zbigniew - rzemieślnik
  6. Nynca Danuta
  7. Jaromin Magdalena
  8. Bilska Bogumiła
  9. Chabior Teresa
  10. Doniecka Urszula



 



Pracownicy szkoły w roku szkolnym 2011/12

Nauczyciel

Przedmiot

Adach Marzena

Język angielski

Bień Teresa

Język rosyjski

Ks. Barnaś Janusz

Religia

Błaszczyk Krystyna

Historia, wiedza o społeczeństwie 

Dąda Agnieszka

Biologia, chemia, geografia

Dopierała Kamila

Język angielski

Dyl Marzena

Matematyka

Dyl Patrycja

Język angielski

Fąfara - Dulęba Anna

Język polski

Flis Jolanta

Chemia

Frąckiewicz Tomasz

Wychowanie – fizyczne

Fusik Alicja

Świetlica

Geller Wiktor

Historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Gębura Elżbieta

Fizyka

Glinka Zofia

Geografia

Gładyś Grażyna

Język polski

Górzyński Zbigniew

Matematyka

ks. Sylwester Gula

Religia

Jakubczyk Małgorzata

Język polski

Juszczyk Danuta

Wychowanie  fizyczne

Karlikowska - Mańko Joanna

Informatyka, zajęcia techniczne

Kotarska Iwona

Wychowanie fizyczne

Kotwica Jarosław

Wychowanie  fizyczne

Krupa Teresa

Pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

Kubasiewicz Jolanta

Wychowanie  fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Kubasiewicz Sławomir

Plastyka

Latos Iwona

Język angielski

Łapaj Monika

Wychowanie fizyczne

Malik Małgorzata

Muzyka, zajęcia artystyczne, religia

Matuszewska Renata

Matematyka

Pawłowska Katarzyna

Język rosyjski

Pisarek Małgorzata

Historia, wiedza o społeczeństwie 

Raczyńska - Łyżwa Mirosława

Język polski

Sadza Bogumiła

Fizyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne

Skuza Małgorzata

Bibliotekarz

Wojcieszak Ewa

Biologia

Wróbel Mariola

Język angielski

Wścisłowicz Karina

Język angielski

 

Pracownicy administracji i obsługi

  1. Skórska Iwona - księgowość
  2. Połeć Anna - księgowość
  3. Żukowska Danuta - sekretariat
  4. Drożdżał - Zawada Barbara - intendent
  5. Bąk Zbigniew - rzemieślnik
  6. Nynca Danuta
  7. Jaromin Magdalena
  8. Pietras Elżbieta
  9. Bilska Bogumiła
  10. Chabior Teresa
  11. Dulęba Mieczysława
  12. Doniecka Urszula