Wydarzenia szkolne 2017/18

Konkurs Recytatorski "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych do udziału w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Być zwyciężonym i nie ulec to zwyciestwo", który odbedzie sie pod patronatem Starosty Powiatu Skarżyskiego p. Jerzego Żmijewskiego. Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie Towarzystwo Impuls w Skarżysku – Kamiennej, Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kamiennej, Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Warszawy w Skarżysku-Kamiennej. Wiecej informacji na temat konkursu, regulamin i kartę zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

Projekt "Się staję..."

Zawiadamiamy wszystkich uczestników projektu "Się staję...",że od 13 września 2017 roku w MCK ruszają warzstaty realizowane  w ramach tego projektu. Szczegółowe informacje i harmonogram spotkań znajdziecie TUTAJ a opis przedsiwwziecia TUTAJ. Autorkami projektu są panie Małgorzata Skuza i Anna Chojnacka. Projekt rezlizowany jest we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej.